با بهترین نشریات حوزه فناوری و نوآوری آشنا شوید

یکی از بهترین راه‌ها برای به‌روز نگه داشتن دانش و اطلاعات در یک زمینه خاص، این است که با و نشریات آن حوزه آشنایی داشته باشیم و به صورت مرتب به آن‌ها سر بزنیم تا بتوانیم دانش روز را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست آوریم. در این مقاله می‌خواهیم با بهترین نشریات حوزه فناوری و نوآوری آشنا شویم. در صورتی که شما هم به نوآوری و فناوری علاقمند هستید تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

 

بهترین مجلات و نشریات حوزه فناوری

در ادامه این بخش به بهترین مجلاتی که در زمینه فناوری منتشر می‌شود، اشاره شده است:

۱- CIO Magazine

این مجله برای مدیران ارشد فناوری که در سازمان‌های مختلف فعالیت می‌کنند، منتشر می‌شود. این دسته از مدیران با اطلاعات این محله می‌توانند دانش و تخصص خود در زمینه فناوری را افزایش دهند و به مدیران عامل سازمان‌ها، پیشنهادهای خوبی برای بهبود فرایندهای کاری با کمک فناوری ارائه دهند.

 

۲- Infosecurity Group Magazine

مجله Infosecurity Group Magazine  در زمینه امنیت سایبری منتشر می‌شود. متخصصان فناوری اطلاعات با استفاده از این مجله می‌توانند اطلاعات امنیتی خود را بهبود ببخشند و سطح امنیت سازمان‌ها و صنایع مختلف را ارتقا دهند.

 

۳- Redmond Magazine

این مجله، یکی از نشریات پیشگام در حوزه فناوری اطلاعات است که تمرکز خود را بر پلتفرم‌های ویندوز می‌گذارد و مدیران و متخصصان شبکه می‌توانند با استفاده از این مجله، وضعیت فناوری اطلاعات در مجموعه خود را بهبود ببخشند.

 

۴- Fast Company

این مجله از سال ۱۹۹۵ تاکنون منتشر می‌شود و ایده‌های نوین در زمینه کسب و کار را منتشر می‌کند. در صورتی که دنبال نوآوری در فناوری سازمان خود هستید، حتماً این مجله را مطالعه کنید؛ چون راهکارهای بسیار خوبی در آن ارائه شده است.

 

۵- Macworld

این مجله جدیدترین اطلاعات در مورد تحول شرکت اپل و محصولات آن را بررسی می‌کند. در صورتی که تمایل دارید از نوآوری‌های شرکت اپل مطلع شوید، این مجله کمک زیادی به شما خواهد کرد.

 

۶- Maximum PC

این مجله، کلکسیونی از بهترین اطلاعات در زمینه کامپیوتر را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. این مجله تمرکز خود را روی نوآوری‌ها و فناوری‌های جدید شرکت مایکروسافت می‌گذارد. مجله ماکزیمم پی.سی از نظر تعداد مخاطبان، یکی از پرطرفدارترین مجلات حوزه فناوری و نوآوری است.

 

۷- WIRED Magazine

در این مجله جدیدترین نوآوری‌ها در زمینه فناوری را در قالب خبر منتشر می‌کند.

 

۸- Computer World

این مجله، مطالب حوزه فناوری اطلاعات را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. با خواندن این مجله می‌توانید اطلاعات خوبی در مورد ویندوز، موبایل، محصولات و شرکت اپل، مجموعه‌های بهره‌وری، مرورگرها و بلاک‌چین منتشر می‌کند.

 

۹- Tech Advisor

در این مجله اخبار، نقد و بررسی، نکته‌ها و ترفندهای خوبی در مورد جدیدترین ابزارها و فناوری‌ها نوشته شده است.

 

۱۰- Tech Briefs

در این مجله، اطلاعات خوبی در مورد نوآوری‌های ناسا، صنایع نظامی، دانشگاه‌ها و کسب و کارها نوشته شده است. کسانی که در زمینه پژوهش و توسعه کار می‌کنند می‌توانند از این مجله استفاده‌های زیادی ببرند.

 

۱۱- Innovation & Tech Today

این نشریه یکی از بهترین مجلاتی است که در زمینه فناوری و علوم منتشر می‌شود و می‌توانید با خواندن آن اطلاعات خوبی در زمینه گیمینگ، آموزش و غیره کسب کنید.

 

۱۲- Technowize

این مجله، نظرات متخصصان فناوری  در مورد ابزارها و تکنولوژی‌های جدید را منتشر می‌کند. سازمان‌ها از طریق همین مجله می‌توانند با بهترین ابزارها و پیشرفت‌های تکنولوژی در صنعت خود آشنا شوند.

 

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم با بهترین نشریات و مجلات حوزه فناوری آشنا شویم. شما چه نشریات و مجلات دیگری برای به‌روز کردن اطلاعات در زمینه تکنولوژی سراغ دارید؟ لطفاً نظرهای خود را در بخش کامنت‌ها، با ما و سایر همراهان به اشتراک بگذارید.

→ خواندن مطلب قبلی

وبینار استراتژی محتوا برای کسب و کارها

خواندن مطلب بعدی ←

با مهمترین ترندهای تکنولوژی در سال ۲۰۲۲ آشنا شوید

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *